مشاهده خبر

روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا

کیفیت 4k روی خط تولید صبا

با تولید انیمیشن « دنیای آبی » به فرمت خروجی 4k در مرکز پویانمایی صبا، آثار این مرکز با کیفیتی جهانی روی خط تولید صبا قرار گرفت.

با تولید انیمیشن « دنیای آبی » به فرمت خروجی 4k در مرکز پویانمایی صبا، آثار این مرکز با کیفیتی جهانی روی خط تولید صبا قرار گرفت.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا، انیمیشن « دنیای آبی» به تهیه و کارگردانی مهدی خرمیان در52 قسمت 8 دقیقه ای مخصوص مخاطب کودک درحال ساخت است. پویانمایی « دنیای آبی» شامل محله ای در زیر دریا است که حیواناتی در همسایگی هم زندگی می کنند.

 

حیوانات دنیای آبی شامل گوسفندماهی، گوزن ماهی، گربه ماهی، سگ ماهی، الاغ ماهی، مرغ ماهی، گاو ماهی و روباه ماهی هستند. هر یک خصوصیات اخلاقی خاص و متفاوتی از هم دارند که مجموعه این رفتارها باعث می شود درکنار هم کامل باشند. این حیوانات همه باله دارند و شنا می کنند.

 

محیط زندگی این حیوانات تلفیقی از زندگی در جنگل و دریا است و همین امر موقعیت تازه و بدیعی می آفریند.

 

حیوانات این محله ضمن دریایی بودن، خصوصیاتی از حیوانات همنوع خود در خشکی را حفظ کرده اند. در این محله، پارک و مدرسه و یک بقالی و خانه حیوانات محل وجود دارد که داستانها در آنجا اتفاق می افتد و ماجراهای هر قسمت مستقل از سایر قسمت ها است.

 

شخصیت اصلی، گوسفند ماهی کوچکی است که به همراه برادر و دوستانش ماجراهایی را تجربه می کند و در این مسیر مهارت های لازم جهت حل مسئله در شرایط گوناگون را کسب می کند. از دیگر ویژگی هایی که او در این راستا به دست می آورد توانایی مشاهده دقیق و ایجاد خلاقیت جهت فعالیت های گروهی است.

 

این مجموعه در گروه کودک مرکز پویانمایی صبا در دست تولید می باشد.

آخرین اخبار

پخش انیمیشن 4k «چیا» از شبکه پویا مصاحبه روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا با رضا تقدسی در باره برنامه جنگل فندق توصیه‌ رئیس مرکز صبا؛ کودکان را با دوبله‌های زیرزمینی تنها نگذارید/ از افتتاحِ شبکه انیمیشن چه خبر؟ یادداشت آقای لیوانی رییس محترم مرکز پویانمایی صبا در باره روز جهانی انیمیشن « قهرمانان مدرسه» به شبکه نهال رسیدند رئیس مرکز صبا به مهر خبر داد؛ « پند پارسی» راوی حکایات سعدی «ماجراهای پلانکی» به نقل از شبکه نهال در نشست مرکز «صبا» مطرح شد. یادداشت آقای لیوانی رئیس محترم مرکز پویانمایی صبا درباره روز جهانی انیمیشن "باغ قصه ها" در شبکه پویا ورود" کلیله و دوستان " به شبکه نهال نمایش ۷ انیمیشن در روزهای هفته‌ ملی کودک «نقاش کوچولو» در قاب پویا‎‎ مجموعه پویانمایی «دشت پر ماجرا» به مرحله تولید رسید انیمیشن « آقا معلم و بچه ها» در شبکه پویا‎‎ شبکه نهال میزبان «کلاس اولی‌ها» شد درخشش انیمیشن ایرانی در جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کمیک یونان پلاک را از شبکه نهال ببینید پاییزی رنگارنگ با برنامه های متنوع « مرکز پویانمایی صبا » "محله سبزیجات" روی انتن شبکه نهال «این چیه 5» در قاب شبکه نهال‎ ورود «سارا و سامان2» به شبکه پویا «شبکه کوچک» در شبکه نشاط و سرگرمی هوشیار با «جعبه‌های جورواجور» به شبکه پویا رسید رئیس مرکز صبا: انیمیشن "ظهور" و "بانویی از بهشت" ساخته می‌شود تولید مجموعه های 100 قسمتی در مرکز پویانمایی صبا همسایگان جنگل در قاب شبکه نهال «شکرستان» پیشگویی هم می‌کند؟ جایزه ویژه هیات داوران جشنواره کیمرا به انیمیشن ایرانی رسید جهش تولید با پویانمایی «مهارت های زندگی» دنیای کودکان با قصه‌ها و ضرب مثلهای «مثل نامه و پند پارسی» انتشار نظرسنجی مرکز تحقیقات از کودکان و نوجوانان درباره برنامه‌های سیما در بهار 1400 .موفقیت مرکز پویانمایی صبا در جذب مخاطبان در بهار و تابستان 1400‎‎ معاون سیما تاکید کرد: رئیس مرکز پویانمایی صبا خبر داد: انیمیشن «پیامبران» در قاب شبکه پویا نسیم در «شکرستان» می وزد آرزوهای عجیب کودکانه در انیمیشن میچکا «همه جوره ماجرا»در قاب شبکه پویا دورهمی حیوانات در «دنیایی آبی‎‎» ماجراهای هوشیار با «جعبه های جورواجور» «جنگل فندق» آماده پخش شد‎‎ «رعنا دختر دهقان» در قاب امید‎ معاون سیما از پخش برنامه های گسترده، با نشاط و متنوع تابستانی خبر داد برنامه‌های تابستانی "مرکز پویانمای صبا" «زمامداران» هم به انتخابات رسید انتخابات به «شکرستان» رسید درخشش انیمیشن ایرانی در آمریکا حضور «آقا معلم و بچه ها» در انتخابات

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها


کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز پویانمایی صداوسیما می باشد.
© تمام حقوق این سایت متعلق به شبکه صبا صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران می باشد.