مشاهده خبر

روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا

دلیل انصراف «پسر دلفینی» از فجر چه بود

خبرگزاری صبا: محمدامین همدانی از ساخت ۲ مجموعه انیمیشن «میو میو هاپ هاپ» و «جینگلیس» خبر داد.

محمدامین همدانی تهیه‌کننده فیلم‌های انیمیشن در گفتگو با ما درباره جدیدترین فعالیت‌های خود گفت: ۲ مجموعه انیمیشن بین‌المللی در دست ساخت داریم که هر ۲ را انیماتورهای خارجی کارگردانی کرد‌‌ه‌اند و در ژانر کودک تولید شده‌اند. سریال اول «میو میو هاپ هاپ» نام دارد و کارگردانی آن را که هم‌اکنون در حال دوبله است به صورت مشترک الکسی کوتنوچکین، رینات گازیزف، الکساندر سیکارسکی و ایلیا آلتونین برعهده داشته‌اند.

 

وی افزود: این سریال ۱۰۴ قسمتی که به زودی از طریق VOD عرضه خواهد شد، محصول مشترک روسیه، ایتالیا، چین و کانادا است.

 

همدانی درباره داستان انیمیشن «میو میو هاپ هاپ» اظهار کرد: در این کار داستان دبستانی روایت می‌شود که کودکان مشغول به تحصیل در آن با یاری یکدیگر بر مشکلات‌شان چیره می‌شوند.

 

تهیه‌کننده انیمیشن «تندر» درباره دیگر انیمیشن خود تاکید کرد: مجموعه دیگر که آن نیز به زودی از طریق VOD پخش خواهد شد «جینگلیس» نام دارد. این کار نیز با مشارکت روسیه تولید شده و ۱۵ قسمت آن آماده پخش است. کارگردانی این مجموعه را ووف مئو برعهده دارد و در حال حاضر در مرحله دوبله قرار دارد تا بخش‌های آماده شده به زودی عرضه شوند.

 

وی درباره اثر «جیگیلیس»، تاکید کرد: قرار بر این بوده است که «جینگلیس» در ۵۲ قسمت تولید شود اما به دلیل شیوع بیماری کرونا روند ساخت آن بسیار کند شده است. هر قسمت از این سریال انیمیشن ۱۱ دقیقه خواهد بود.

 

این تهیه‌کننده در پایان درباره حذف انیمیشن «پسر دلفینی» از سی و نهمین جشنواره ملی فیلم فجر خاطرنشان کرد: به دلیل اینکه در جشنواره این دوره، انیمیشنی حضور ندارد فیلم «پسر دلفینی» در بخش غیر رقابتی جشنواره قرار می‌گرفت بنابراین بهتر دیدیم فیلم در جشنواره حضور نداشته باشد.

آخرین اخبار

"باغ قصه ها" در شبکه پویا ورود" کلیله و دوستان " به شبکه نهال نمایش ۷ انیمیشن در روزهای هفته‌ ملی کودک «نقاش کوچولو» در قاب پویا‎‎ مجموعه پویانمایی «دشت پر ماجرا» به مرحله تولید رسید انیمیشن « آقا معلم و بچه ها» در شبکه پویا‎‎ شبکه نهال میزبان «کلاس اولی‌ها» شد درخشش انیمیشن ایرانی در جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کمیک یونان پلاک را از شبکه نهال ببینید پاییزی رنگارنگ با برنامه های متنوع « مرکز پویانمایی صبا » "محله سبزیجات" روی انتن شبکه نهال «این چیه 5» در قاب شبکه نهال‎ ورود «سارا و سامان2» به شبکه پویا «شبکه کوچک» در شبکه نشاط و سرگرمی هوشیار با «جعبه‌های جورواجور» به شبکه پویا رسید رئیس مرکز صبا: انیمیشن "ظهور" و "بانویی از بهشت" ساخته می‌شود تولید مجموعه های 100 قسمتی در مرکز پویانمایی صبا همسایگان جنگل در قاب شبکه نهال «شکرستان» پیشگویی هم می‌کند؟ جایزه ویژه هیات داوران جشنواره کیمرا به انیمیشن ایرانی رسید جهش تولید با پویانمایی «مهارت های زندگی» دنیای کودکان با قصه‌ها و ضرب مثلهای «مثل نامه و پند پارسی» انتشار نظرسنجی مرکز تحقیقات از کودکان و نوجوانان درباره برنامه‌های سیما در بهار 1400 .موفقیت مرکز پویانمایی صبا در جذب مخاطبان در بهار و تابستان 1400‎‎ معاون سیما تاکید کرد: رئیس مرکز پویانمایی صبا خبر داد: انیمیشن «پیامبران» در قاب شبکه پویا نسیم در «شکرستان» می وزد آرزوهای عجیب کودکانه در انیمیشن میچکا «همه جوره ماجرا»در قاب شبکه پویا دورهمی حیوانات در «دنیایی آبی‎‎» ماجراهای هوشیار با «جعبه های جورواجور» «جنگل فندق» آماده پخش شد‎‎ «رعنا دختر دهقان» در قاب امید‎ معاون سیما از پخش برنامه های گسترده، با نشاط و متنوع تابستانی خبر داد برنامه‌های تابستانی "مرکز پویانمای صبا" «زمامداران» هم به انتخابات رسید انتخابات به «شکرستان» رسید درخشش انیمیشن ایرانی در آمریکا حضور «آقا معلم و بچه ها» در انتخابات ماجراهای آقای شهروندی در انتخابات معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی در «گزینه» «مینا و دوستان2» به شبکه نهال رسیدند «قصه های ریرا» در قاب دو «نقاش کوچولو ۲» در قاب پویا کارگردان اسکاری "انگل" انیمیشن می‌سازد «راشل کوری» دختر جوان آمریکایی که زیر بلدوزر اسرائیلی‌ها جان داد + انیمیشن ماه رمضان با « قصه های من و آقاجان» اشتغالزایی و راهبری شغلی ویژه مددجویان از طریق تولید انیمیشن آموزشگاه تخصصی انیمیشن توسط هنرپویا راه‌اندازی شد

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها


کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز پویانمایی صداوسیما می باشد.
© تمام حقوق این سایت متعلق به شبکه صبا صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران می باشد.