اخبار صبا

روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا

انیمیشن های انتخاباتی مرکز صبا معرفی شدند

مرکز پویانمایی صبا در ایام منتهی به انتخابات ، آثاری متفاوت، جالب و اثرگذار را با ابزار انیمیشن برای پخش از شبکه های مختلف سیما تدارک دیده است.

روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا

معرفی اندیشمندان و مخترعان ایرانی؛ انیمیشن « ستارگان ایرانی» روی آنتن می رود

اندیشمندان و مخترعان ایرانی در قالب انیمیشن «ستارگان ایرانی» به مخاطبان شبکه سحر در شبه قاره معرفی می شوند.

روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا

رئیس مرکز صبا: فرزندانتان را به دیدنِ انیمیشن ایرانی دعوت کنید/ برنامه‌ریزی تلویزیون برای تولید ۲۰۰ ساعت پویانمایی در سال ۱۴۰۰

رئیس پویانمایی صبا از پدرها و مادرها درخواست کرد، فرزندان‌شان را به تماشای انیمیشن ایرانی دعوت کنند و نگذارند محتوای نامناسب انیمیشن‌های غربی را ببینند.

روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا

خالق اثر «خداوند لک لک ها را دوست دارد» درگذشت

خانم ذاکری، نویسنده، تهیه کننده و کارگردان پیشکسوت انیمیشن کشور و از مدیران سابق معاونت سیما و مرکز پویانمایی صبا درگذشت.

روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا

گفت‌وگو با محمدرحیم لیوانی ،رئیس مرکز پویانمایی صبا و اعلام پویانمایی‌های جدید نوروزی - دنیای کارتون‌ها زیر سایه کرونا

در آستانه بهار و ایام نوروز که تلویزیون برای خانواده‌ها ساخت برنامه‌ها و سریال‌های مختلفی را در نظر گرفته است، درزمینه پویانمایی هم از مخاطبان کودک و نوجوان خود غافل نمانده و پخش انیمیشن‌های جدید و جذابی را در جدول پخش شبکه‌ های مختلف سیما دارد.

روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا

نسیم به طعم «شکرستان»

سیدمسعود صفوی تهیه کننده مجموعه جدید «شکرستان» گفت: این پویانمایی بازخورد خوبی از طرف مردم داشته و عوامل تهیه این مجموعه به این نمره قبولی که از مخاطب دریافت کرده، بسیار راضی و خشنود هستند.

روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا

فراخوان مسابقه «فیلم‌نامه و نمایش‌نامه کودک و نوجوان» منتشر شد

فراخوان پنجمین مسابقه فیلم‌نامه و نمایش‌نامه کودک و نوجوان به مناسبت ۵۰ سالگی فعالیت‌های سینمایی و تئاتر کانون پرورش فکری منتشر شد.

روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا

انیمیشن و زندگی روزمره از دریچه مطالعات فرهنگی

کتاب 《انیمیشن و زندگی روزمره》اثر دکتر محمدعلی صفورا . کتابی در باب مطالعات فرهنگی، ساخت معنا و محتوا و درون مایه پویانمایی

روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا

نتفلیکس 40 بار نامزد شد/ انیمیشن «روح» به تنهایی 10 بار نام برده شد

با اعلام نامزدهای جوایز «آنی» سرویس استریم نتفلیکس با کسب ۴۰ نامزدی بیشترین نامزدی این دوره جوایز «آنی» را بدست آورد.

روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا

نامزدهای چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی در بخش های مختلف معرفی شدند.

به گزارش برنا، نامزدهای چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی به دبیری سعید نجاتی در بخش های مختلف اعلام شد. نامزدهای این رویداد سینمایی بدون اولویت به شرح زیر هستند:

>> > ... 6 7 8 9 10  ... < << 

پربازدیدترین اخبار

پاییزی رنگارنگ با برنامه های متنوع « مرکز پویانمایی صبا »یادداشت آقای لیوانی رییس محترم مرکز پویانمایی صبا در باره روز جهانی انیمیشنورود" کلیله و دوستان " به شبکه نهالدر نشست مرکز «صبا» مطرح شد.پلاک را از شبکه نهال ببینیدمجموعه پویانمایی «دشت پر ماجرا» به مرحله تولید رسیدمصاحبه روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا با رضا تقدسی در باره برنامه جنگل فندق«این چیه 5» در قاب شبکه نهال‎درخشش انیمیشن ایرانی در جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کمیک یونان« پند پارسی» راوی حکایات سعدی« قهرمانان مدرسه» به شبکه نهال رسیدندرئیس مرکز صبا به مهر خبر داد؛یادداشت آقای لیوانی رئیس محترم مرکز پویانمایی صبا درباره روز جهانی انیمیشنورود «سارا و سامان2» به شبکه پویا«ماجراهای پلانکی» به نقل از شبکه نهال«نقاش کوچولو» در قاب پویا‎‎نمایش ۷ انیمیشن در روزهای هفته‌ ملی کودکپخش انیمیشن 4k «چیا» از شبکه پویاتوصیه‌ رئیس مرکز صبا؛ کودکان را با دوبله‌های زیرزمینی تنها نگذارید/ از افتتاحِ شبکه انیمیشن چه خبر؟"محله سبزیجات" روی انتن شبکه نهالشبکه نهال میزبان «کلاس اولی‌ها» شدانیمیشن « آقا معلم و بچه ها» در شبکه پویا‎‎"باغ قصه ها" در شبکه پویا

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز پویانمایی صداوسیما می باشد.
© تمام حقوق این سایت متعلق به شبکه صبا صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران می باشد.