انمیشین شجاعان

انمیشین شجاعان

انیمیشن «شجاعان» با تکنیک سه بعدی به تهیه کنندگی علیرضا گلپایگانی و کارگردانی سیاوش زرین آبادی در 52 قسمت 15 دقیقه ای در مرکز پویانمایی صبا تولید شده است.

معرفی برنامه

داستان این مجموعه  درباره یک تیم پروازی متشکل از خلبان زبده هوا نیروز به فرماندهی یک خلبان جوان و شجاع به نام منصور میهن دوست، هدایت تعدادی هلیکوپتر جنگی و امداد و شناسایی را به عهده دارد. در هر قسمت از این مجموعه آنها در پی مأموریتی خاص دست به عملیات هیجان انگیز زده و نهایتاً مأموریت خود را با موفقیت به پایان می رسانند.

این مجموعه، تصویرگر فداکاری ها، شجاعت ها و رشادت های خلبانان هوانیروز است که جانانه جنگیدند و در راه اعتقاد خود از کشور و مردم دفاع کردند. این خلبانان هر کدام مظهر مقاومت و اندیشه و رفتارهای نیکوی انسانی هستند که دراین مجموعه در موقعیت های خطیر مختلفی قرار می گیرند و آزمایش های فکری، اخلاقی، عملی و نظامی گوناگون را با موفقیت پشت سرمی گذارنند و بر مشکلات شخصی و موانع جنگی با سعی و همت غلبه می کنند.

این مجموعه علاوه بر به تصویر کشیدن حماسه شجاعت ها و جان فشانی های خلبانان هوانیروز در جنگ تحمیلی، حاومی نکات اخلاقی و تربیتی فراوانی برای مخاطب دارد.

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها


کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز پویانمایی صداوسیما می باشد.
© تمام حقوق این سایت متعلق به شبکه صبا صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران می باشد.