مشاهده خبر

روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا

دلیل انصراف «پسر دلفینی» از فجر چه بود

خبرگزاری صبا: محمدامین همدانی از ساخت ۲ مجموعه انیمیشن «میو میو هاپ هاپ» و «جینگلیس» خبر داد.

محمدامین همدانی تهیه‌کننده فیلم‌های انیمیشن در گفتگو با ما درباره جدیدترین فعالیت‌های خود گفت: ۲ مجموعه انیمیشن بین‌المللی در دست ساخت داریم که هر ۲ را انیماتورهای خارجی کارگردانی کرد‌‌ه‌اند و در ژانر کودک تولید شده‌اند. سریال اول «میو میو هاپ هاپ» نام دارد و کارگردانی آن را که هم‌اکنون در حال دوبله است به صورت مشترک الکسی کوتنوچکین، رینات گازیزف، الکساندر سیکارسکی و ایلیا آلتونین برعهده داشته‌اند.

 

وی افزود: این سریال ۱۰۴ قسمتی که به زودی از طریق VOD عرضه خواهد شد، محصول مشترک روسیه، ایتالیا، چین و کانادا است.

 

همدانی درباره داستان انیمیشن «میو میو هاپ هاپ» اظهار کرد: در این کار داستان دبستانی روایت می‌شود که کودکان مشغول به تحصیل در آن با یاری یکدیگر بر مشکلات‌شان چیره می‌شوند.

 

تهیه‌کننده انیمیشن «تندر» درباره دیگر انیمیشن خود تاکید کرد: مجموعه دیگر که آن نیز به زودی از طریق VOD پخش خواهد شد «جینگلیس» نام دارد. این کار نیز با مشارکت روسیه تولید شده و ۱۵ قسمت آن آماده پخش است. کارگردانی این مجموعه را ووف مئو برعهده دارد و در حال حاضر در مرحله دوبله قرار دارد تا بخش‌های آماده شده به زودی عرضه شوند.

 

وی درباره اثر «جیگیلیس»، تاکید کرد: قرار بر این بوده است که «جینگلیس» در ۵۲ قسمت تولید شود اما به دلیل شیوع بیماری کرونا روند ساخت آن بسیار کند شده است. هر قسمت از این سریال انیمیشن ۱۱ دقیقه خواهد بود.

 

این تهیه‌کننده در پایان درباره حذف انیمیشن «پسر دلفینی» از سی و نهمین جشنواره ملی فیلم فجر خاطرنشان کرد: به دلیل اینکه در جشنواره این دوره، انیمیشنی حضور ندارد فیلم «پسر دلفینی» در بخش غیر رقابتی جشنواره قرار می‌گرفت بنابراین بهتر دیدیم فیلم در جشنواره حضور نداشته باشد.

آخرین اخبار

سری جدید «باغ قصه ها» در قاب شبکه پویا 21 عنوان برنامه مرکز پویانمایی صبا در سیما به مناسبت محرم سلام بر شهید کانال کمیل مرکز پویانمایی صبا با ۵انیمیشن راهی بخش مسابقه پویانمایی فیلم شهر شد راه اندازی سامانه بروز رسانی تولیدات فاخر در مرکز صبا تابستان در صبا اغاز فصل 4 مجموعه پویانمایی«ماهی بادکنکی» نسخه سینمایی پویانمایی «سلام بر ابراهیم» آماده شد حضور فعال مرکز پویانمایی صبا در جشنواره پویانمایی تهران‎‎ درخشش مرکز پویانمایی صبا در بخش مسابقه تلویزیونی جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران موفقیت مرکز پویانمایی صبا در دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران حضور فعال مرکز پویانمایی صبا در جشنواره پویانمایی تهران پخش انیمیشن گولوبولا با موضوع کرونا و بهداشت و درمان از شبکه نهال... فینگلیا به شبکه پویا رسید دنیای آبی در سایه روایت قصه، مهارت‌های زندگی را برای کودکان فرهنگسازی می‌کند انیمیشن پیامبران در قاب شبکه نهال پخش انیمیشن 4k «چیا» از شبکه پویا‎ در نشست خبری عوامل پویا نمایی «پهلوانان» عنوان شد؛ دو انتصاب در مرکز پویانمایی صبا سبک زندگی ایرانی در خانواده ایرانی یادداشت آقای لیوانی رییس محترم مرکز پویانمایی صبا در نوروز 1401 نوروز 1401 با برنامه های متنوع مرکز پویانمایی صبا ماه رمضان با « قصه های من و آقاجان در شبکه پویا» نسیم در بالاخونه می پیچد مجموعه پویانمایی «شکرستان» نوروز امسال در شبکه نسیم شبکه نهال میزبان «حاکم و حاتم» می شود «سارا و سامان» به شبکه پویا می آیند جزئیات اتفاقی عجیب در یک سایت معتبر جهانی فرزندان آفتاب در قاب شبکه امید مهدکودک حیوانات (فینگیلیا) با هدف هویت بخشی وتقویت اعتماد به نفس در خردسالان به تولید می رسد تدارک فصل جدید و دراماتیک «پند پارسی» در مرکز پویانمایی صبا درخشش مرکز صبا در هجدهمین اجلاس فناوری رسانه شخصیت‌های "پهلوانان" براساس ویژگی های ابرقهرمانی و فوق انسانی پردازش نشده اند/سری جدید پهلوانان نوروز۱۴۰۱ راهی آنتن می شود با بهره گیری از موضوعات روز در مجموعه "کوچولوهای کنجکاو" قوه تخیل کودکان را تقویت می کنیم باغ قصه ها در قاب شبکه دو گفتگو «دیباچه» با رئیس مرکز پویانمایی صبا «شکرستان» به نوروز می رسد تهیه کننده و کارگردان مجموعه پویانمایی "چیا" ؛ فیلمنامه و قصه جذاب تضمین کننده موفقیت انیمیشن ها در بازار نابرابر تولیدات داخلی و خارجی است خانه ما در قاب شبکه نهال «ماهی بادکنکی» مهمان عید مخاطبان سیما مجموعه پویانمایی «چیا» به بخش بین‌الملل دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران راه یافت. شبکه امید روایتگر «قصه‌ های کهن» عروسک ها در «شبکه کوچک» منتقد می‌شوند «جعبه جورواجور» عیدانه شبکه پویا در دست تولید فارسی هویت ماست عنوان مجموعه ای است که به همت مرکز پویا نمایی صبا و با همکاری فرهنگستان زبان و ادب فارسی در حال تولید است شبکه امید «قصه های شب چله» رو روایت می کند آخر هفته ها با انیمیشن «افسانه آرش»‎‎ مصاحبه روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا با بابک نظری تهیه کننده و کارگردان مجموعه نقاش کوچولو پخش انیمیشن 4k «چیا» از شبکه پویا مصاحبه روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا با رضا تقدسی در باره برنامه جنگل فندق

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها