اپلیکیشن مرکز پویا نمایی صبا
دریافت نسخه اندروید

درخشش صبا در سومین جشنواره تولیدات پویانمایی و عروسکی

مرکز پویانمایی صبا در سومین جشنواره تولیدات پویانمایی و عروسکی کشور با ۴ اثر روی سکوی برترین‌ها ایستاد.

معرفی برنامه

 

همزمان با برگزاری سومین جشنواره تولیدات پویانمایی و عروسکی کشور که از ۲۴ تا ۲۶ بهمن در سیستان و بلوچستان برگزار شد این رویداد بعد از سه روز برگزاری با معرفی و شناخت آثار برتر به کار خود پایان داد.

بنابراین گزارش در این جشنواره که در راستای کشف استعدادهای جدید، تبادل فکر و آموزش علاقمندان به پویانمایی و برنامه های عروسکی برگزار شد. مرکز پویانمایی صبا با ۴ اثر در بخش های مختلف توانست روی سکوی برترین‌ها بایستد.

دریافت تندیس و جایزه نقدی در بخش لی اوت به امیرحسین هاشمی برای پویانمایی «آنی و مانی»، کسب دیپلم افتخار و جایزه نقدی با موضوع مقاومت به اسدالله دیانتی برای تولید پویانمایی «سلام بر ابراهیم»، کسب دیپلم های افتخار و جایزه های نقدی  در بخش بهترین اثر با موضوع انتخابات به سید مسعود صفوی برای ساخت پویانمایی «شکرستان» و «رعنا دختر دهقان» با موضوع هویت زن ایرانی ساخته علی نجفی امامی از موفقیت ها و جوایز مرکز پویانمایی صبا در سومین جشنواره تولیدات پویانمایی و برنامه های عروسکی کشور بود.

لازم به ذکر است این جشنواره بیانگر قابلیت‌های متنوع در حوزه پویانمایی و عروسکی و نگاه ویژه سازمان صداوسیما به این قابلیت های استان هاست که برگزاری آن خواهد توانست به نوبه خود وضعیت صنعت انیمیشن و تولیدات عروسکی این مرزو بوم را به سمت تولیدات فاخر و ماندگار به جریان بیاندازد.

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

© تمام حقوق این سایت متعلق به مرکز پویا نمایی صبای صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است.
تمام حقوق این سایت متعلق به مرکز پویا نمایی مرکز پویا نمایی صبا صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران می باشد.