اپلیکیشن مرکز پویا نمایی صبا
دریافت نسخه اندروید

آغاز تولید مجموعه «کشتی گیران» در مرکز پویانمایی صبا

تهیه‌کننده:

سعید جلالیه

کارگردان:

کیانوش عابدی

فدراسیون کشتی و مرکز پویانمایی صبا برای کشتی گیران دست همکاری دادند. با آغاز مراحل آغازین مجموعه پویانمایی «کشتی گیران» محمد رحیم لیوانی رئیس مرکز پویانمایی صبا ضمن بازدید از خانه کشتی در فدراسیون کشتی با «علیرضا دبیر » رئیس فدراسیون کشتی، پیرامون ساخت مجموعه پویانمایی کشتی گیران دیدار و گفتگو کرد.

معرفی برنامه

در این دیدار که برخی از  عوامل ساخت این مجموعه نیز حضور داشتند علیرضا دبیر ضمن تشکر و قدردانی از سازمان صدا وسیما که دست به تولید یک مجموعه پویانمایی با محوریت کشتی زده است آمادگی کامل و همه جانبه خود و فدراسیون مطبوعش را برای هر گونه همکاری در مسیر ساخت این مجموعه اعلام کرد.

لیوانی رئیس مرکز پویانمایی صبا نیز ساخت این مجموعه رابا  هدف افتخار آفرینی های ورزش کشتی و ورزشکاران این رشته مهم ورزشی که روحیه جوانمردی و پهلوانی با آن درهم  تنیده است و همواره با ذکر نام و یاد  مولای متقیان حضرت علی (ع) همراه است را از وظایف حوزه پویانمایی ذکر کرد و ابراز امیدواری کرد با همکاری کارشناسان و مشاوره فدراسیون کشتی و همه علاقمندان به این ورزش و نیز قابلیتهایی که  امروزه در پویانمایی کشور وجود دارد مجموعه ای جذاب برای مخاطبان و نیز در شان کشتی جمهوری اسلامی ایران ساخته شود.

گفتنی است این مجموعه به کارگرادنی  کیانوش عابدی و تهیه کنندگی سعید جلالیه  در گروه نوجوان مرکز پویانمایی صبا در 52 قسمت 15 دقیقه ای در دست ساخت است

اخبار مرتبط

© تمام حقوق این سایت متعلق به مرکز پویا نمایی صبای صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است.
تمام حقوق این سایت متعلق به مرکز پویا نمایی مرکز پویا نمایی صبا صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران می باشد.